У Вінниці створено центр допомоги учасникам АТО
П'ятниця, 16 жовтня 2015, 10:34
Згідно з Указом Президента України в кожній області  буде створено  центр допомоги учасникам АТО. Відповідний указ Президент підписав 5 жовтня, а 7 жовтня центр почав свою роботу у Вінницькій області.
 
Якщо  на місцях армійці таки матимуть проблеми, Президент закликав їх об'єднуватись і разом скаржитися на бюрократів. Керівником вінницького центру став  Анатолій Слівінський – керівник  громадської організації «Всеукраїнське об’єднання учасників бойових дій та волонтерів АТО у Вінницькій області». Центр створено на базі обласного клінічного госпіталю ветеранів війни. Новостворена структура працюватиме за принципом "єдиного вікна".
 
"У центрі надаватимуть  медичну допомогу, допомагатимуть у санаторному лікуванні,  консультуватимуть з питань соціального та правового  захисту, а також реагуватимуть  на гострі проблеми демобілізованих військовослужбовців", - повідомив директор департаменту освіти і науки облдержадміністрації Ігор Івасюк.
 
Поки центр налагоджує свою роботу  необхідну допомогу та консультації атовці можуть отримати у "Всеукраїнському об’єднанні учасників бойових дій та волонтерів АТО", яке знаходиться по вулиці Соборній.
 
 
Інші новини