Делегація Вінниччини презентує в Китаї аграрний потенціал регіону
Вівторок, 17 січня 2017, 15:12

Також вінничани домовляються з китайцями про енергозбереження.

Делегація Вінницької області перебуває з робочим візитом в Китайській Народній Республіці. Про це повідомляє Департамент міжнародного співробітництва та регіонального розвитку. До Піднебесної поїхали 1-й заступник голови облдержадміністрації Андрій Гижко та представники компанії «Руслана» – Валерій та Марія Башинські.

Вінничани вже мали  зустріч із керівництвом міського повіту Цисі міста Нінбо провінції Чжецзян. Як зазначили в департаменті, повіт Цисі з населенням у 2 млн. жителів входить в десятку найбільш розвинених повітів КНР. Його 95% підприємств є приватними і вони в основному спеціалізуються на виробництві електроприладів.

Тамтешнім керманичам вінничани презентували економічний потенціал Вінницького регіону, зокрема представили можливості постачання продукції сільського господарства: зернових культур, олії соняшникової, м'яса птиці, сухого молока. Особливий інтерес у китайської сторони викликала можливість постачання цукру, адже в Китаї реалізується цукор з тростини.

Окремим блоком питань в ході зустрічі стала альтернативна енергетика. Зокрема, в місті Нінбо розташований один з найбільших заводів з виробництва сонячних батарей, а також конструкторські бюро та завод з виробництва електромобілів та їх комплектуючих. Тож у ході перемовин розглядалась можливість налагодження виробництва сонячних панелей та електромобілів у Вінницькій області.

Крім того сторони обговорили питання співпраці в сфері науки, освіти та культурно-мистецьких заходів.

Нагадаємо, 6-го грудня на Вінниччині перебувала делегація представників китайського бізнесу і науково-технічної сфери.

АВТОР: i-vin.info

Додати коментар
Інші новини
Вівторок, 22 серпня, 11:59
Еврокомиссия одобрила выделение Украине очередного транша макрофинансовой помощи €600 млн
Европейская комиссия одобрила выделение Украине очередного транша макрофинансовой помощи в размере 600 млн евро.
16.03.2017 16:08
Кабмин продлил ЧП в энергетике Украины
Кабинет министров Украины продлил на месяц режим чрезвычайного положения в энергетике. Такое решение принято сегодня на заседании правительства.
16.03.2017 10:18
Томас Гремингер назначен новым генсеком ОБСЕ
Совет министров избрал нового генсека ОБСЕ Швейцарский дипломат Томас Гремингер был избран генеральным секретарем Организации по безопасности и сотрудничеству в Европе (ОБСЕ).
18.07.2017 14:50
Почти 5 млн украинцев оформили биометрические загранпаспорта, - Порошенко
ЕС посетили более 100 тыс. украинцев с момента введения безвизового режима.
14.07.2017 10:00
Екскурсії «смачними» місцями проводитимуть на Вінниччині
Проект «Гастро-гід Вінниччина» у вівторок, 1 серпня, презентувала у Вінниці його ініціаторка Олена Павлова.
02.08.2017 11:16
Де у Вінниці в серпні не буде світла
Серпневий графік планових відключень від електроенергії для проведення поточних ремонтів електромереж, розчистки траси та капітальних ремонтів ліній оприлюднили у ПАТ «Вінницяобленерго».
01.08.2017 17:27