Делегація Вінниччини презентує в Китаї аграрний потенціал регіону
Вівторок, 17 січня 2017, 15:12

Також вінничани домовляються з китайцями про енергозбереження.

Делегація Вінницької області перебуває з робочим візитом в Китайській Народній Республіці. Про це повідомляє Департамент міжнародного співробітництва та регіонального розвитку. До Піднебесної поїхали 1-й заступник голови облдержадміністрації Андрій Гижко та представники компанії «Руслана» – Валерій та Марія Башинські.

Вінничани вже мали  зустріч із керівництвом міського повіту Цисі міста Нінбо провінції Чжецзян. Як зазначили в департаменті, повіт Цисі з населенням у 2 млн. жителів входить в десятку найбільш розвинених повітів КНР. Його 95% підприємств є приватними і вони в основному спеціалізуються на виробництві електроприладів.

Тамтешнім керманичам вінничани презентували економічний потенціал Вінницького регіону, зокрема представили можливості постачання продукції сільського господарства: зернових культур, олії соняшникової, м'яса птиці, сухого молока. Особливий інтерес у китайської сторони викликала можливість постачання цукру, адже в Китаї реалізується цукор з тростини.

Окремим блоком питань в ході зустрічі стала альтернативна енергетика. Зокрема, в місті Нінбо розташований один з найбільших заводів з виробництва сонячних батарей, а також конструкторські бюро та завод з виробництва електромобілів та їх комплектуючих. Тож у ході перемовин розглядалась можливість налагодження виробництва сонячних панелей та електромобілів у Вінницькій області.

Крім того сторони обговорили питання співпраці в сфері науки, освіти та культурно-мистецьких заходів.

Нагадаємо, 6-го грудня на Вінниччині перебувала делегація представників китайського бізнесу і науково-технічної сфери.

АВТОР: i-vin.info

Додати коментар
Інші новини
Понеділок, 26 червня, 07:29
Еврокомиссия одобрила выделение Украине очередного транша макрофинансовой помощи €600 млн
Европейская комиссия одобрила выделение Украине очередного транша макрофинансовой помощи в размере 600 млн евро.
16.03.2017 16:08
Кабмин продлил ЧП в энергетике Украины
Кабинет министров Украины продлил на месяц режим чрезвычайного положения в энергетике. Такое решение принято сегодня на заседании правительства.
16.03.2017 10:18
Рада одобрила введение квот на использование украинского языка на ТВ - первое чтение
Верховная Рада приняла за основу законопроект, который устанавливает обязательную долю украиноязычного контента на телевидении.
16.03.2017 12:12
У Гройсмана подтвердили: землю будут продавать
Запрет на распродажу сельхозземель в Украине будет снят нынешней властью ради нового кредита от Международного валютного фонда. Об этом заявил министр финансов Александр Данилюк в эфире программы телеканала ICTV.
14.03.2017 10:39
Депутати міської ради підтримали підвищення зарплат працівникам позашкільних закладів
На черговій сесії міської ради депутати схвалили рішення про підвищення з 1 червня на 15% заробітної плати працівникам дошкільних, позашкільних, професійно-технічних навчальних закладів (ПТНЗ), міського методичного кабінету, шкіл естетичного виховання та спортивних закладів міста. А також включили в перелік об’єктів, в яких планується здійснити енергоефективні заходи за рахунок коштів позики Європейського інвестиційного банку, ДНЗ №4, школи №8, 23 та 29 та чотири заклади охорони здоров’я.
26.05.2017 12:00
Вінничанин Ілля Нижник здобув «срібло» на шаховому турнірі в США
Вінницький шахіст, гросмейстер Ілля Нижник здобув срібну нагороду на міжнародному турнірі "Spring Chess Classic 2017" (група С) в американському Сент-Луїсі, повідомляє УНН з посиланням на сайт турніру.
26.05.2017 09:34