На Вінниччині визначили 19 "кращих торгових марок"
Четвер, 16 лютого 2017, 10:22
Десятий рік поспіль на Вінниччині відзначають переможців обласного конкурсу «Краща торгова марка Поділля», який проводиться під егідою та за сприянням обласної державної адміністрації.
 
Сьогодні кращим виробникам області дипломи, кубки та сертифікати вручив голова обласної державної адміністрації Валерій Коровій.
 
Звертаючись до присутній очільник області відзначив: «Ви є зразком того, як розвивати власний бізнес, створювати робочі місця, а також сприяти процвітанню нашого рідного Подільського краю. Я щиро вам дякую за велику роботу, за ваш внесок у економіку області. Бажаю вам вдалого розвитку бізнесу, процвітання і тільки рухатись вперед».
 
На розгляд експертної комісії надійшло 29 пропозицій участі у Х конкурсі «Краща торгова марка Поділля 2017». Для цього номінанти подавали експертній комісії заповнену анкету та інформацію про результати діяльності, а саме:
 
- динаміку обсягів виробництва і реалізації продукції;
- асортимент товарів;
- технічні характеристики товарів/розробок;
- копії сертифікатів якості та відповідності;
- зображення торгової марки та логотипу;
- матеріали щодо розвитку логістики;
- дислокацію фірмової торгової мережі із назвою об’єкту торгівлі, адреси, торгової площі, телефону, контактної особи;
- перелік ринків, на яких обладнані торгові місця;
- перелік регіонів України, в яких здійснюється реалізація товарів;
- перелік держав, в які експортуються товари;
- інформацію про інвестиційну діяльність;
- продаж продукції через мережу інтернет;
- відгуки споживачів, рецензії, інформаційні та рекламні матеріали, копії дипломів і свідоцтв інших конкурсів, виставок, ярмарків.
 
9 лютого 2017 року відбулося засідання членів комісії, на якому були розглянуті документи підприємств та визначені наступні переможці:
1. ТОВ «Австрія Джус Україна».
2. ТОВ «Альтаір» ТМ «Барчанка».
3. ТОВ «Бонус У» ТМ «Хлібна гільдія».
4. ТОВ «Бріз – Т» ТМ «Бріз – Т».
5. ПАТ «Вінницький ОЖК» ТМ «ВІОЛІЯ».
6. ТОВ «Вінницька цукерка» ТМ «ВЦ».
7. ПрАТ «Вінницька харчосмакова фабрика» ТМ «ВХСR», «Деліссо», «КВАСКОFF».
8. ТОВ «Вінницький завод пакувальних виробів «ВІНТАР» ТМ «Даринка».
9. ТОВ «Гайсинський молокозавод».
10. ТОВ «Зерносвіт» ТМ «Зерносвіт».
11. ТОВ «Літинський молочний завод» ТМ «БІЛОЗГАР».
12. ТОВ «Літинський м'ясокомбінат» ТМ ЛМК «Лідер».
13. ТОВ «Хмільницький завод сухого знежиреного молока «Молочний Візит» ТМ «Молочний Візит».
14. ТОВ «Подільський край» ТМ «Подільський край».
15. ТОВ «Птахофабрика Поділля» ТМ «Хохолок».
16. ПрАТ «Мурованокуриловецький завод мінеральної води «Регіна» ТМ «Регіна».
17. ТОВ «ТУЛЬЧИНМ'ЯСО» ТМ «Тульчин», «М'ясна країна», «Mr. Grill».
18. ФОП Жабановський Олег Євгенович ТМ «Слов’янка».
19. ФОП Семенюк Валентин Фотійович ТМ «ЛЮКСУС», «Борсковін».
 
За умовами конкурсу переможці:
 
- приймають участь у виставці «Продіндустрія» з 50 % знижкою від загальної вартості участі;
- нагороджуються дипломом переможця регіонального конкурсу «Краща торгова марка Поділля 2017»;
 
- отримують кубок та Сертифікат на право використання логотипу конкурсу на офіційних документах, в рекламно-інформаційних цілях маркування своєї продукції як «Кращої торгової марки Поділля» протягом року.
 
Крім того, протягом року підприємствам надаються пільги щодо участі у виставках-продажах «Купуй Вінницьке», які будуть проходити в експоцентрі.
 
Довідка. Конкурс започаткований з метою залучення широкого кола місцевих виробників, які користується попитом на внутрішньому і міжнародному ринках та відзначення лідерів-товаровиробників за значний внесок в розвиток економіки області та популяризацію Вінницької області в Україні та за її межами.
 
Конкурс проводиться серед підприємств харчової та переробної галузей незалежно від форм власності, які виробляють високоякісну продукцію на території області та приділяють відповідну увагу насиченню нею споживчого ринку області.
 
У конкурсі приймають участь на добровільних засадах підприємства, організації та установи усіх форм власності, які належним чином зареєстровані та мають виробничі потужності.
 
Слід зазначити, що в області постійно проводяться відповідні заходи щодо підтримки місцевих товаровиробників на внутрішньому та зовнішньому ринках.
 
Відповідно до Програми економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2017 рік, одним із пріоритетів обласної державної адміністрації є здійснення структурних перетворень в сфері торгівлі та послуг, направлених на підвищення якості обслуговування.
 
 
vinnitsaok.com.ua
Інші новини
П'ятниця, 19 квітня, 03:37
«Щоб простий вчитель жив як президент» або, як бідують вінницькі вчителі та лікарі
За кожної, без виключення, влади ми чуємо про необхідність реформування української медицини та освіти. В першу чергу в частині підвищення зарплати вчителям та лікарям. З цим важко не погодитись.
 
Який стан справ у цій сфері зараз, при чинному президенті та уряді? Для того, щоб оцінка була максимально об’єктивна та неупереджена, пропонуємо звернутись до найзапеклих політичних опонентів чинного Президента і його суперника в другому турі президентських виборів Володимира Зеленського та його команди. Хто ж краще політичних опонентів покритикує та знайде найбільше недоліків в існуючій системі охорони здоров’я та освіти, ніж суперник?
15.04.2019 10:23
Победа Зеленского на Винниччине – это реванш Калетника
Долгое время, несмотря на старт предвыборной кампании, молодая команда Владимира Зеленского не торопилась с объявлением фамилии руководителя штаба Винницкой области. По замыслу технологов кандидата-артиста это был человек, ранее не была в политике. Собственно, это заявлял и сам Зеленский во времена, когда еще не прятался от журналистов: «Я верю, что изменить страну можно только вместе с тобой. Не стой в стороне, присоединяйся к моей команды. Неважна твоя пол, религия, образование, язык на котором ты говоришь. Важно – ты никогда не был в политике. И пока это – самое главное».
11.04.2019 09:21
В Чистий четвер у центрі Вінниці встановлять гігантські писанки

25 квітня перед Вінницькою міської радою відбудеться етно-фестиваль «Великоднє диво». Традиційно, в рамках заходу на Майдані Незалежності встановлять гігантські писанки, які розмальовували всім містом. Щороку композицію доповнюють новим екземпляром.

18.04.2019 10:53
Відкриття фонтану «ROSHEN» 2019
20 квітня у Вінниці відбудеться традиційне відкриття світломузичного фонтану «ROSHEN». Концертна програма цього року буде під гаслом «Ми – Україна», яка розпочнеться о 19:00 годині.
15.04.2019 10:38