У міській раді відповіли на петицію про безкоштовний проїзд для школярів
Середа, 31 жовтня 2018, 09:43
Нещодавно було зареєстровано петицію до міської ради щодо запровадження безкоштовного поїзду в муніципальному транспорті для учнів. Ініціатива зібрала вдвічі більше необхідної кількості голосів та була розглянута владою міста. 

Нагадаємо, що в своїй петиції вінничанин Ігор Матіяш зазначав, що учні шкіл не мають доходів та є соціально незахищеною частиною населення. Ще однією причиною введення безкоштовного проїзду для школярів чоловік зазначив те, що “держава не фінансує належним чином навчальні заклади і частина затрат падає на плечі батьків”. Таку ідею підтримали 726 містян.

Минулого тижня у міській раді надали відповідь на петицію. Згідно з поясненнями чиновників, безкоштовний проїзд школярів спричинить небажане навантаження на міський бюджет.

Вказано, що у міському бюджеті щорічно передбачаються видатки на надання муніципальних пільг, допомог та компенсацій мешканцям міста. Зокрема, існують пільгові проїзні квитки для учнів середніх загальнооствітніх шкіл, професійно-технічних навчальних закладів та студентів вишів. Вартість таких пільгових квитків для учнів становить до 70 відсотків повної вартості, а для студентів – 50 відсотків.

На сьогодні, вартість місячного проїзного квитка для учнів становить 100 грн на один вид транспорту і 110 – на два види. Для студентів 150 та 170 грн відповідно. Вартість загального проїзного квитка від 300 до 500 гривень.

 – Таким чином, проїзд учнів у міському електротранспорті та автомобільному транспорті загального користування, який працює в звичайному режимі руху, становить лише 30 % вартості за умови придбання проїзного квитка, – вказано у відповіді. – Цього року у міському бюджеті передбачені видатки у сумі 8610,722 тис. грн. на компенсацію витрат за проїзд учнів у міському електротранспорті та автомобільному транспорті загального користування, який працює в звичайному режимі руху.

Підсомувуючи інформацію, зазначено, що застосування додаткових муніципальних пільг, допомог та компенсацій мешканцям міста спричинить додаткове навантаження на міський бюджет, що негативно вплине на його виконання.

vezha.vn.ua

Інші новини
Неділя, 19 травня, 10:22
Демчак: «Питання виборів – не тема для жартів. Не кожен може професійно керувати країною»
Народний депутат від 18 округу, член фракції «Блок Петра Порошенка» Руслан Демчак, в рамках роботи на окрузі, відвідав Оратівський, Немирівський, Погребищенський, Липовецький та Іллінецький райони. Під час зустрічей із громадами говорили про результати 2018 року та плани на поточний. Парламентар зазначив, що попередній рік дозволив реалізувати 113 успішні проекти по 18 округу Вінницької області.
11.03.2019 11:47
У вінницьких Прозорих офісах можна змінити ім’я. Які ще послуги розширили?
У Вінниці з травня у міських Центрах надання адміністративних послуг (ЦНАП) розширюється перелік адміністративних послуг. У мерії розповіли, що вінничани зможуть тут змінити ім’я, зареєструвати шлюб та оформити водійські права.
03.05.2019 15:29
На Вінниччині Прем’єр-міністру прозвітували про ремонт автодороги М-12
Сьогодні, 23 квітня, на Вінниччину завітав Володимир Гройсман. Прем’єр-міністр України приїхав, щоб ознайомитися зі станом ремонтно-будівельних робіт на автодорогах загального користування. Зокрема він проінспектував ремонт покриття траси М-12 в Немирівському районі.
23.04.2019 17:13