У Вінниці змонтували 31-метровий трамвай
Четвер, 01 листопада 2018, 09:46

У Вінниці майстри транспортної компанії змонтували трамвай Vin Way. 25 жовтня він уже почав курсувати містом.

Це 31-метровий трамвай. Як і попередні модернізовані вагони, він адаптований для маломобільних груп населення. Має низькопідлогову вставку. Це зручно для людей на візках і батьків, які возять малюків у колясках.

Вагон обладнаний двома чеськими системами керування двигунами, відео-реєстратором та підключений до Wi-Fi.

Майстри компанії покращили конструкцію дверей, міжвагонних з’єднань, сходів. Також збільшили кількість сидячих місць на 10. Тепер їх 60.

“Є відкидні сидіння. Вони розташовані на низькопідлоговій частині. Тож, якщо, наприклад, мама з коляскою зайшла, то можна присісти – це зручно. Плануємо далі продовжувати модернізацію вагонів. Це набагато вигідніше, ніж купувати у європейських чи навіть у українських виробників”, – розповів генеральний директор КП “Вінницька транспортна компанія” Михайло Луценко.

10-й вагон “VinWay” №221 модернізований на базі КТ-4UA. Він складається із трьох секцій, має 60 місць для сидіння, а також два – для людей з інвалідністю. Має частково низьку підлогу. Також є Wi-Fi та відеореєстратори. Вартість модернізованого трамвая близько 12 млн 640 тис. грн.

news.finance.ua

 

 

Інші новини
Середа, 20 березня, 11:34
Демчак: «Питання виборів – не тема для жартів. Не кожен може професійно керувати країною»
Народний депутат від 18 округу, член фракції «Блок Петра Порошенка» Руслан Демчак, в рамках роботи на окрузі, відвідав Оратівський, Немирівський, Погребищенський, Липовецький та Іллінецький райони. Під час зустрічей із громадами говорили про результати 2018 року та плани на поточний. Парламентар зазначив, що попередній рік дозволив реалізувати 113 успішні проекти по 18 округу Вінницької області.
11.03.2019 11:47