Вінниччина отримала сучасні санітарні автомобілі для екстреної медичної допомоги
Четвер, 08 листопада 2018, 08:25

В рамках реалізації обласної програми «Розвиток системи екстреної медичної допомоги Вінницької області до 2020 року» за фінансової допомоги з державного фонду регіонального розвитку у сумі 8,0 млн. грн. та при співфінансуванні з обласного бюджету у сумі 1,0 млн. грн. закуплено три санітарних автомобіля типу «С» на шасі автомобіля марки «Citroen» з обладнанням. Ще два санітарних автомобіля область отримала від МОЗ в рамках надання гуманітарної допомоги Україні від Китайської народної республіки.

В реанімобілі класу «С» надається екстрена медична допомога, там можна проводити оперативні втручання навіть під час руху. До оснащення авто входить апарат штучної вентиляції легенів, кардіомонітор, дефібрилятор, пневмоматрац, кисневі балони, інгалятори, щит, ноші тощо. Використання сучасного санітарного автотранспорту і обладнання, яким він оснащений, дасть можливість проводити реанімаційні заходи під час надання допомоги на місці події, під час транспортування пацієнтів до закладів охорони здоров'я.

Реалізація проекту вплине на розвиток обласної комунальної інфраструктури, системи екстреної медичної допомоги, вдосконалить та підвищить надання екстреної медичної допомоги населенню області на догоспітальному рівні.

Щорічно кількість госпіталізованих хворих службою екстреною медичною допомогою області становить 85-86 тис. осіб. Територіальне медичне об'єднання забезпечує надання виїзної консультативної медичної допомоги при станах, які загрожують життю людини у повсякденний час та у разі виникнення надзвичайних ситуацій у закладах охорони здоров’я, в яких відсутня можливість надання спеціалізованої медичної допомоги.

Інші новини