Вінниччина отримала сучасні санітарні автомобілі для екстреної медичної допомоги
Четвер, 08 листопада 2018, 08:25

В рамках реалізації обласної програми «Розвиток системи екстреної медичної допомоги Вінницької області до 2020 року» за фінансової допомоги з державного фонду регіонального розвитку у сумі 8,0 млн. грн. та при співфінансуванні з обласного бюджету у сумі 1,0 млн. грн. закуплено три санітарних автомобіля типу «С» на шасі автомобіля марки «Citroen» з обладнанням. Ще два санітарних автомобіля область отримала від МОЗ в рамках надання гуманітарної допомоги Україні від Китайської народної республіки.

В реанімобілі класу «С» надається екстрена медична допомога, там можна проводити оперативні втручання навіть під час руху. До оснащення авто входить апарат штучної вентиляції легенів, кардіомонітор, дефібрилятор, пневмоматрац, кисневі балони, інгалятори, щит, ноші тощо. Використання сучасного санітарного автотранспорту і обладнання, яким він оснащений, дасть можливість проводити реанімаційні заходи під час надання допомоги на місці події, під час транспортування пацієнтів до закладів охорони здоров'я.

Реалізація проекту вплине на розвиток обласної комунальної інфраструктури, системи екстреної медичної допомоги, вдосконалить та підвищить надання екстреної медичної допомоги населенню області на догоспітальному рівні.

Щорічно кількість госпіталізованих хворих службою екстреною медичною допомогою області становить 85-86 тис. осіб. Територіальне медичне об'єднання забезпечує надання виїзної консультативної медичної допомоги при станах, які загрожують життю людини у повсякденний час та у разі виникнення надзвичайних ситуацій у закладах охорони здоров’я, в яких відсутня можливість надання спеціалізованої медичної допомоги.

Інші новини
Неділя, 19 травня, 10:06
Демчак: «Питання виборів – не тема для жартів. Не кожен може професійно керувати країною»
Народний депутат від 18 округу, член фракції «Блок Петра Порошенка» Руслан Демчак, в рамках роботи на окрузі, відвідав Оратівський, Немирівський, Погребищенський, Липовецький та Іллінецький райони. Під час зустрічей із громадами говорили про результати 2018 року та плани на поточний. Парламентар зазначив, що попередній рік дозволив реалізувати 113 успішні проекти по 18 округу Вінницької області.
11.03.2019 11:47
У вінницьких Прозорих офісах можна змінити ім’я. Які ще послуги розширили?
У Вінниці з травня у міських Центрах надання адміністративних послуг (ЦНАП) розширюється перелік адміністративних послуг. У мерії розповіли, що вінничани зможуть тут змінити ім’я, зареєструвати шлюб та оформити водійські права.
03.05.2019 15:29
На Вінниччині Прем’єр-міністру прозвітували про ремонт автодороги М-12
Сьогодні, 23 квітня, на Вінниччину завітав Володимир Гройсман. Прем’єр-міністр України приїхав, щоб ознайомитися зі станом ремонтно-будівельних робіт на автодорогах загального користування. Зокрема він проінспектував ремонт покриття траси М-12 в Немирівському районі.
23.04.2019 17:13