У Вінниці планують відкрити першу в Україні школу гондольєрів
П'ятниця, 16 листопада 2018, 06:19

Віталій Гуменюк – єдиний у Вінниці гондольєр, який має відповідний плавучий засіб. Цього літа він пропонував для городян та гостей міста романтичні прогулянки на човні «Джульєтта». З наступного року чоловік вже планує відкрити у Вінниці школу гондольєрів та розширити виробництво гондол.  

«Всі вважають, що гондольєри передусім мають вміти співати. Я ж розумію, що гондольєра по-перше має бути відповідальність за життя людей, яких він везе. І не менше, ніж у водія шкільного автобусу. У кожного гондольєра мають бути права на керування плавучими засобами», - підкреслює Віталій.

Саме тому вже почав вирішувати питання по організації навчального процесу по керуванню плавучими засобами. Також шукає інженера, який спроектує човен схожий на гондолу.

«Звичайно, привезти її з Венеції та поставити у нас на реєстр, можливо. Але, є бажання виготовляти саме Вінницькі. Необхідно також розуміти, що це не просто човен, як засіб руху на воді. Ці розробки необхідно реєструвати та проводити безліч експертиз та отримати державний номер. Якщо вдасться пройти весь спектр цих вимог, ми зможемо запустити виробництво. Маємо для виготовлення кваліфікованих спеціалістів», - зауважує.

Нині Гуменюк веде перемовини з представниками спорткомплексу «Авангард».

«Аби на їх території облаштувати нашу школу», - підкреслює.

Бажання викладати керування гондолами вже виявив італієць.

«Джоржио одружився з вінничанкою, яка колись поїхала до Італії на заробітки. Вони хочуть незабаром переїздити до України. Влітку ми познайомилися, коли італієць проходив дамбою, а я лагодив «Джульєтту». Ми розговорилися. І він зауважив, що має власний човен. Він бере участь у щорічних регатах. Він мене похвалив, що в Україні я підтримую культуру Венеції. Й зауважив, що готовий вчити вінничан керувати гондолами», -  радіє Віталій.

Говорити про точні дати, коли школа запрацює, важко.

«Передусім, попереду багато паперової  роботи. Але наразі, я приємно здивований тим, що більшість місцевих  чиновників зацікавлені у розвитку цього направлення. Та сприяють практично у всьому», - констатує Гуменюк.

Вiнниця.info

Інші новини
П'ятниця, 19 квітня, 04:08
«Щоб простий вчитель жив як президент» або, як бідують вінницькі вчителі та лікарі
За кожної, без виключення, влади ми чуємо про необхідність реформування української медицини та освіти. В першу чергу в частині підвищення зарплати вчителям та лікарям. З цим важко не погодитись.
 
Який стан справ у цій сфері зараз, при чинному президенті та уряді? Для того, щоб оцінка була максимально об’єктивна та неупереджена, пропонуємо звернутись до найзапеклих політичних опонентів чинного Президента і його суперника в другому турі президентських виборів Володимира Зеленського та його команди. Хто ж краще політичних опонентів покритикує та знайде найбільше недоліків в існуючій системі охорони здоров’я та освіти, ніж суперник?
15.04.2019 10:23
Победа Зеленского на Винниччине – это реванш Калетника
Долгое время, несмотря на старт предвыборной кампании, молодая команда Владимира Зеленского не торопилась с объявлением фамилии руководителя штаба Винницкой области. По замыслу технологов кандидата-артиста это был человек, ранее не была в политике. Собственно, это заявлял и сам Зеленский во времена, когда еще не прятался от журналистов: «Я верю, что изменить страну можно только вместе с тобой. Не стой в стороне, присоединяйся к моей команды. Неважна твоя пол, религия, образование, язык на котором ты говоришь. Важно – ты никогда не был в политике. И пока это – самое главное».
11.04.2019 09:21
В Чистий четвер у центрі Вінниці встановлять гігантські писанки

25 квітня перед Вінницькою міської радою відбудеться етно-фестиваль «Великоднє диво». Традиційно, в рамках заходу на Майдані Незалежності встановлять гігантські писанки, які розмальовували всім містом. Щороку композицію доповнюють новим екземпляром.

18.04.2019 10:53
Відкриття фонтану «ROSHEN» 2019
20 квітня у Вінниці відбудеться традиційне відкриття світломузичного фонтану «ROSHEN». Концертна програма цього року буде під гаслом «Ми – Україна», яка розпочнеться о 19:00 годині.
15.04.2019 10:38