Модель із Вінниці перемогла у світовому чемпіонаті з візажу (ФОТО)
П'ятниця, 23 листопада 2018, 11:26

Модель із Вінниці перемогла у світовому чемпіонаті з візажу (ФОТО)

Дівчина змагалася у національній українській команді.   

Магістрантка Вінницького національного технічного університету Інна Каська здобула перемогу на чемпіонаті світу з візажу у Парижі. Дівчина брала участь у складі збірної команди України, повідомляє прес-центр ВНТУ.

За словами Інни, до конкурсу OMC Hairworld вона готувалася два роки. Як модель мала виглядати бездоганно, тому ставку робила на спортзал і дієту. Хвилювання додавало те, що у подібному конкурсі вінничанка брала участь вперше. Умови щодо запропонованих для подіуму макіяжів і образів на світовому змаганні дуже високі.

Це не звичайний макіяж, котрий може зробити будь-який візажист. Такий макіяж потребує величезної філігранності, нестандартності, слід довго навчатися, аби навчитись його робити, - зазначила Інна Каська.

Майстринею візажу в тандемі з Інною працювала Ірина Чефранова. Дівчата до Парижа потрапили після перемоги в регіональному конкурсі у Дніпрі та загальноукраїнському в Києві.

У європейській столиці моди вінничанка представила образ, що складався із феєричної сукні з квітів, вигадливої зачіски та, власне, макіяжу. Журі конкурсу високо оцінило казковий образ і віддало українкам перемогу.

1 (1)

1 (2)

1 (3)

Нагадаємо, дизайнерка з Вінниці знову створила сукню для конкурсу «Міс Всесвіт».

i-vin.info

Інші новини
П'ятниця, 19 квітня, 03:38
«Щоб простий вчитель жив як президент» або, як бідують вінницькі вчителі та лікарі
За кожної, без виключення, влади ми чуємо про необхідність реформування української медицини та освіти. В першу чергу в частині підвищення зарплати вчителям та лікарям. З цим важко не погодитись.
 
Який стан справ у цій сфері зараз, при чинному президенті та уряді? Для того, щоб оцінка була максимально об’єктивна та неупереджена, пропонуємо звернутись до найзапеклих політичних опонентів чинного Президента і його суперника в другому турі президентських виборів Володимира Зеленського та його команди. Хто ж краще політичних опонентів покритикує та знайде найбільше недоліків в існуючій системі охорони здоров’я та освіти, ніж суперник?
15.04.2019 10:23
Победа Зеленского на Винниччине – это реванш Калетника
Долгое время, несмотря на старт предвыборной кампании, молодая команда Владимира Зеленского не торопилась с объявлением фамилии руководителя штаба Винницкой области. По замыслу технологов кандидата-артиста это был человек, ранее не была в политике. Собственно, это заявлял и сам Зеленский во времена, когда еще не прятался от журналистов: «Я верю, что изменить страну можно только вместе с тобой. Не стой в стороне, присоединяйся к моей команды. Неважна твоя пол, религия, образование, язык на котором ты говоришь. Важно – ты никогда не был в политике. И пока это – самое главное».
11.04.2019 09:21
В Чистий четвер у центрі Вінниці встановлять гігантські писанки

25 квітня перед Вінницькою міської радою відбудеться етно-фестиваль «Великоднє диво». Традиційно, в рамках заходу на Майдані Незалежності встановлять гігантські писанки, які розмальовували всім містом. Щороку композицію доповнюють новим екземпляром.

18.04.2019 10:53
Відкриття фонтану «ROSHEN» 2019
20 квітня у Вінниці відбудеться традиційне відкриття світломузичного фонтану «ROSHEN». Концертна програма цього року буде під гаслом «Ми – Україна», яка розпочнеться о 19:00 годині.
15.04.2019 10:38