Модель із Вінниці перемогла у світовому чемпіонаті з візажу (ФОТО)
П'ятниця, 23 листопада 2018, 11:26

Модель із Вінниці перемогла у світовому чемпіонаті з візажу (ФОТО)

Дівчина змагалася у національній українській команді.   

Магістрантка Вінницького національного технічного університету Інна Каська здобула перемогу на чемпіонаті світу з візажу у Парижі. Дівчина брала участь у складі збірної команди України, повідомляє прес-центр ВНТУ.

За словами Інни, до конкурсу OMC Hairworld вона готувалася два роки. Як модель мала виглядати бездоганно, тому ставку робила на спортзал і дієту. Хвилювання додавало те, що у подібному конкурсі вінничанка брала участь вперше. Умови щодо запропонованих для подіуму макіяжів і образів на світовому змаганні дуже високі.

Це не звичайний макіяж, котрий може зробити будь-який візажист. Такий макіяж потребує величезної філігранності, нестандартності, слід довго навчатися, аби навчитись його робити, - зазначила Інна Каська.

Майстринею візажу в тандемі з Інною працювала Ірина Чефранова. Дівчата до Парижа потрапили після перемоги в регіональному конкурсі у Дніпрі та загальноукраїнському в Києві.

У європейській столиці моди вінничанка представила образ, що складався із феєричної сукні з квітів, вигадливої зачіски та, власне, макіяжу. Журі конкурсу високо оцінило казковий образ і віддало українкам перемогу.

1 (1)

1 (2)

1 (3)

Нагадаємо, дизайнерка з Вінниці знову створила сукню для конкурсу «Міс Всесвіт».

i-vin.info

Інші новини
Вівторок, 28 січня, 05:23
Соціологи визначили фаворитів на позачергових виборах до Верховної Ради по 18 округу
Опитування проводилося Центром соціально-політичних досліджень «SOCIS» протягом 1-6 червня 2019 року.
11.07.2019 10:53
Павло Довгань: нове обличчя старого регіонала Калетника
23-річний Павло Довгань використовує 73-відсотковий рейтинг Зеленського, аби пропхати до Верховної Ради 70-річного Григорія Калетника.
02.07.2019 10:40
"Місто професій" у Вінниці

 

13 липня, в рамках проекту "Місто професій" вінницькі дітлахи змогли відчути себе дорослими, ставши на один день лікарем, поліцейським, зв’язківцем, історичним реконструктором чи навіть енергетиком.

15.07.2019 10:51
Свято Морозива від “Рудь”

Компанія «Рудь» (АТ «Житомирський маслозавод») запрошує вас 26 травня на святкування

20.05.2019 11:31