На Вінниччині студентам-учасникам АТО компенсують вартість навчання у вишах
Четвер, 06 грудня 2018, 08:03
На Вінниччині студентам-учасникам АТО та їхнім дітям компенсують вартість навчання у місцевих коледжах та інститутах на суму 2,25 млн грн.

Відповідне рішення у вівторок ухвалили депутати на позачерговій сесії Вінницької обласної ради, повідомляє кореспондент Укрінформу.

"Вінницька область – єдина, у якій програмою підтримки учасників АТО передбачені компенсаційні виплати за навчання учасників антитерористичної операції та їхніх дітей, які здобувають освіту на контрактній формі навчання денного відділення у вишах Вінницької області І-ІІ та ІІІ-ІV рівнів акредитації. Ці компенсації здійснюються за кошти обласного бюджету. Рішенням сесії на ці потреби сумарно виділяється близько 2, 25 млн грн", - повідомила директор департаменту соціальної та молодіжної політики Вінницької ОДА Наталя Заболотна.

За її словами, депутати облради схвалили компенсаційну виплату студентам-учасникам антитерористичної операції та їх дітям за навчання протягом І та II семестру 2017-2018 навчального року на контрактній формі навчання денного відділення вищих навчальних закладів Вінницької області І-ІІ та ІІІ-ІV рівнів акредитації, незалежно від форми власності закладу. Вартість навчання відшкодують тим, хто вперше здобувають освіту за освітньо-кваліфікаційним рівнем "молодший спеціаліст" та освітніми ступенями "бакалавр", "магістр".

Читайте також: У Вінниці вшанували полеглих учасників Революції Гідності покладанням квітів

Передбачений обсяг фінансування зазначених компенсаційних виплат становить близько 2,25 млн грн. З них 725,9 тис. грн спрямують на компенсацію вартості навчання 81 студента коледжів та технікумів, 1,53 млн грн – для 143 студентів вишів ІІІ-ІV рівнів акредитації.

 

ukrinform.ua

Інші новини
Понеділок, 17 червня, 14:23
Демчак: «Питання виборів – не тема для жартів. Не кожен може професійно керувати країною»
Народний депутат від 18 округу, член фракції «Блок Петра Порошенка» Руслан Демчак, в рамках роботи на окрузі, відвідав Оратівський, Немирівський, Погребищенський, Липовецький та Іллінецький райони. Під час зустрічей із громадами говорили про результати 2018 року та плани на поточний. Парламентар зазначив, що попередній рік дозволив реалізувати 113 успішні проекти по 18 округу Вінницької області.
11.03.2019 11:47
Свято Морозива від “Рудь”

Компанія «Рудь» (АТ «Житомирський маслозавод») запрошує вас 26 травня на святкування

20.05.2019 11:31
У вінницьких Прозорих офісах можна змінити ім’я. Які ще послуги розширили?
У Вінниці з травня у міських Центрах надання адміністративних послуг (ЦНАП) розширюється перелік адміністративних послуг. У мерії розповіли, що вінничани зможуть тут змінити ім’я, зареєструвати шлюб та оформити водійські права.
03.05.2019 15:29