На Вінниччині студентам-учасникам АТО компенсують вартість навчання у вишах
Четвер, 06 грудня 2018, 08:03
На Вінниччині студентам-учасникам АТО та їхнім дітям компенсують вартість навчання у місцевих коледжах та інститутах на суму 2,25 млн грн.

Відповідне рішення у вівторок ухвалили депутати на позачерговій сесії Вінницької обласної ради, повідомляє кореспондент Укрінформу.

"Вінницька область – єдина, у якій програмою підтримки учасників АТО передбачені компенсаційні виплати за навчання учасників антитерористичної операції та їхніх дітей, які здобувають освіту на контрактній формі навчання денного відділення у вишах Вінницької області І-ІІ та ІІІ-ІV рівнів акредитації. Ці компенсації здійснюються за кошти обласного бюджету. Рішенням сесії на ці потреби сумарно виділяється близько 2, 25 млн грн", - повідомила директор департаменту соціальної та молодіжної політики Вінницької ОДА Наталя Заболотна.

За її словами, депутати облради схвалили компенсаційну виплату студентам-учасникам антитерористичної операції та їх дітям за навчання протягом І та II семестру 2017-2018 навчального року на контрактній формі навчання денного відділення вищих навчальних закладів Вінницької області І-ІІ та ІІІ-ІV рівнів акредитації, незалежно від форми власності закладу. Вартість навчання відшкодують тим, хто вперше здобувають освіту за освітньо-кваліфікаційним рівнем "молодший спеціаліст" та освітніми ступенями "бакалавр", "магістр".

Читайте також: У Вінниці вшанували полеглих учасників Революції Гідності покладанням квітів

Передбачений обсяг фінансування зазначених компенсаційних виплат становить близько 2,25 млн грн. З них 725,9 тис. грн спрямують на компенсацію вартості навчання 81 студента коледжів та технікумів, 1,53 млн грн – для 143 студентів вишів ІІІ-ІV рівнів акредитації.

 

ukrinform.ua

Інші новини
Середа, 08 квітня, 02:19
Хто із Вінницьких депутатів голосував за підвищення вартості газу?
За новими правилами за кожен день прострочення платежу ви повинні заплатити ще й компенсацію, рівну розміру самої плати – тобто фактично за період, на який прострочений платіж, споживач повинен сплатити подвійний тариф за розподіл.
03.02.2020 16:01
Соціологи визначили фаворитів на позачергових виборах до Верховної Ради по 18 округу
Опитування проводилося Центром соціально-політичних досліджень «SOCIS» протягом 1-6 червня 2019 року.
11.07.2019 10:53
"Місто професій" у Вінниці

 

13 липня, в рамках проекту "Місто професій" вінницькі дітлахи змогли відчути себе дорослими, ставши на один день лікарем, поліцейським, зв’язківцем, історичним реконструктором чи навіть енергетиком.

15.07.2019 10:51