У вінницьких Прозорих офісах можна змінити ім’я. Які ще послуги розширили?
П'ятниця, 03 травня 2019, 15:29

Щоденно у Вінницьких Прозорих офісах обслуговується понад 3,5 тис. клієнтів, надаючи понад 500 адміністративних та інших видів послуг. Відтепер у Прозорих офісах міста можна отримати послуги з державної реєстрації актів цивільного стану.

За словами Ірини Копчук, вінничани можуть реєструвати народження дитини, шлюб і його розірвання, змінити ім’я та зареєструвати смерть у ЦНАП. — В рамках пілотного проекту Міністерства юстиції України адміністратори Прозорих офісів Вінниці отримали доступ до Державного реєстру актів цивільного стану, — розповідає директорка департаменту адміністративних послуг міської ради.

Послуги які можна отримати :

- адміністративні та дозвільні процедури,

- реєстрація місця проживання,

- послуги з реєстрації бізнесу,

- нерухомого майна,

- різноманітні інформаційні та консультаційні послуги.

- послуги з реєстрації транспортних засобів та видачі посвідчень водія,

- оформлення паспорту громадянина України та для виїзду за кордон,

- зареєструвати шлюб, вирішити питання соціального характеру та пенсійного забезпечення,

- оформити житлові субсидії.


Посилання на джерело: https://vn.20minut.ua/Podii/u-vinnitskih-prozorih-ofisah-mozhna-zminiti-imya-yaki-sche-poslugi-roz-10864892.html#page_comments

Інші новини
Неділя, 19 травня, 10:03
Демчак: «Питання виборів – не тема для жартів. Не кожен може професійно керувати країною»
Народний депутат від 18 округу, член фракції «Блок Петра Порошенка» Руслан Демчак, в рамках роботи на окрузі, відвідав Оратівський, Немирівський, Погребищенський, Липовецький та Іллінецький райони. Під час зустрічей із громадами говорили про результати 2018 року та плани на поточний. Парламентар зазначив, що попередній рік дозволив реалізувати 113 успішні проекти по 18 округу Вінницької області.
11.03.2019 11:47
У вінницьких Прозорих офісах можна змінити ім’я. Які ще послуги розширили?
У Вінниці з травня у міських Центрах надання адміністративних послуг (ЦНАП) розширюється перелік адміністративних послуг. У мерії розповіли, що вінничани зможуть тут змінити ім’я, зареєструвати шлюб та оформити водійські права.
03.05.2019 15:29
На Вінниччині Прем’єр-міністру прозвітували про ремонт автодороги М-12
Сьогодні, 23 квітня, на Вінниччину завітав Володимир Гройсман. Прем’єр-міністр України приїхав, щоб ознайомитися зі станом ремонтно-будівельних робіт на автодорогах загального користування. Зокрема він проінспектував ремонт покриття траси М-12 в Немирівському районі.
23.04.2019 17:13