Активісти «ЄC» Вінниччини та волонтери доставляють продовольчі набори одиноким літнім людям
П'ятниця, 03 квітня 2020, 12:31
«На сьогодні наші партійні організації та депутати райрад від «Європейської Солідарності» доставили близько 1200 продовольчих набори, які сформували своїми силами. Тепер, коли ми отримали допомогу з Києва, будемо вручати її тим людям, кого ще не охопили. Наша особлива увага і турбота сьогодні – це одинокі пенсіонери похилого віку на території всієї Вінницької області, яким немає до кого звернутися за допомогою», - розповів голова Вінницької територіальної організації партії «Європейська Солідарність» Андрій Гижко.
У місті Вінниці доставку допомоги організував голова міської партійної організації ЄС Валерій Камінський.
«Добру справу підтримали наші волонтерки Ольга Домбровська та Лариса Курченко. Виявив ініціативу нам допомогти також таксист Андрій Миколайович – він добре знає місто, тому його допомога з транспортування пакунків дуже важлива. Ми ретельно склали список вінничан, яким доставляємо допомогу. Частину підібрали наші партійці, а частину ми взяли з платформи «Солідарність» v2020.org.ua, де кожен, хто потребує, може залишити свою заявку. Над доставкою допомоги ми працюємо вже другий тиждень – досі самотужки, залучаючи партійний актив, купували необхідні продукти і привозили їх одиноким літнім вінничанам», - прокоментував Валерій Камінський.
Серед тих, хто отримав допомогу 2 квітня пенсіонерки Ніна Васильєва та Ганна Попова.
«Дякую за допомогу. Це так приємно і так важливо знати, що про мене хтось дбає. Пенсія – невелика, а тепер ще й не радять виходити з дому таким людям, як я – похилого віку та з хронічними хворобами. Тому допомога дуже вчасна і потрібна», - сказала вінничанка Ніна Васильєва.
Матір чотирьох дітей Ірина Боровик також подякувала за допомогу.
«Я сама виховую чотирьох дітей. Вже два роки на обліку в Центрі зайнятості. Наш дохід – це виплати на дітей. Але через переоформлення документів 2 місяці доведеться чекати. Тому ті продукти харчування, які нам привезли, дуже доречні. Дякую», - сказала вона.
Інші новини