У Вінниці пройшла акція на честь триріччя з моменту отримання безвізу
П'ятниця, 12 червня 2020, 14:00

У Вінниці з нагоди 3-ї річниці отримання Україною «Безвізового режиму із країнами Європейського Союзу» відбулась всеукраїнська акція #БЕЗВІЗ_ВІДКРИВ_ЄВРОПУ.

Люди з усіх міст України в один і той же час виходили на централні площі своїх міст, аби поділитись враженнями, як «безвіз» якісно змінив їхнє життя. Відбувся Всеукраїнський OPEN AIR ФЛЕШМОБ у Вінниці 11 червня о 17 годині біля Вежі на Європейській площі. В акції прийняли участь сотні містян, а побували за кордоном без того, аби проходити тривалу процедуру отримання дозволу, десятки тисяч.

На інтерактивній карті Євросоюзу присутні відмічали країни, у яких вдалося побувати завдяки «безвізу», або які планують відвідати після зняття карантинних обмежень.

“Закріпили” зустріч учасники акції «Євровелопробігом» о 18 годині за маршрутом «Європейська площа – парк Дружби Народів».

У Вінниці з нагоди 3-ї річниці отримання Україною «Безвізового режиму із країнами Європейського Союзу» відбулась всеукраїнська акція #БЕЗВІЗ_ВІДКРИВ_ЄВРОПУ. Люди з усіх міст України в один і той же час виходили на централні площі своїх міст, аби поділитись враженнями, як «безвіз» якісно змінив їхнє життя. Відбувся Всеукраїнський OPEN AIR ФЛЕШМОБ у Вінниці 11 червня о 17 годині біля Вежі на Європейській площі. В акції прийняли участь сотні містян, а побували за кордоном без того, аби проходити тривалу процедуру отримання дозволу, десятки тисяч. На інтерактивній карті Євросоюзу присутні відмічали країни, у яких вдалося побувати завдяки «безвізу», або які планують відвідати після зняття карантинних обмежень. “Закріпили” зустріч учасники акції «Євровелопробігом» о 18 годині за маршрутом «Європейська площа – парк Дружби Народів».

Більше читайте тут: http://vinnitsaok.com.ua/archives/953924
Інші новини