Вінниччани потребують майданчики для вигулу чотирилапих улюбленців у парках та скверах міста
Середа, 21 жовтня 2020, 16:00

Досить часто можна почути скарги жителів Вінниччини на домашніх улюбленців і їхніх власників. Претензія людей полягає в тому, що тварин вигулюють у заборонених місцях: на дитячих майданчиках, тротуарах, у парках, на стадіоні. Тобто, жителів турбує вигул собак у місцях, де нема елементарних засобів для забезпечення порядку та чистоти.

У зв’язку з тим, що спеціальних місць для вигулу собак у Вінниці, відведених міськрадою, немає, тож вигулювати своїх улюблених тварин, можна тільки далеко від дому, і навіть за межами міста.

За кордоном парки для вигулу собак відкриваються набагато активніше. Зазвичай це огороджені території із суворою пропускною системою (дітям до 16 років вхід без батьків заборонений). Майданчики обладнують мисками з водою, тренажерами для дресування тварин і лавицями для їхніх власників.

У таких парках є одна спільна риса – на майданчиках для тварин обов’язково є урни та стенди з дог-пакетами для утилізації собачих відходів. В Україні наразі такі вигульні майданчики є тільки у великих містах, зокрема у Львові, Києві, Харкові та ін.

У Європі для тварин облаштовують ділянку розміром 2×3 метри, її засипають піском, гравієм і роблять дренажну систему, яка дозволяє змивати дощами екскременти в землю. Великі виділення можна зібрати в пакет і викинути їх у смітник. Такі, свого роду туалети, можна робити у різних ділянках міста, оскільки вони не займають великої площі та не потребують великих затрат.

Наше місто найкомфортніше для життя в Україні, є взірцевим, європейським та сучасним! Тож зробімо наше місто комфортним і для домашніх улюбленців.

Інші новини